  | 
				Konstruktor budowlany Forum projektantów   
				 | 
			 
		 
		 
 
	
		| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat   | 
	 
	
	
		| Autor | 
		Wiadomość | 
	 
    
	
		
		  ProjektK66 
		  
		      Doświadczony Forumowicz 
		      
  
		      Dołączył: 29 Sie 2012 
		      Posty: 1777 
		      Przeczytał: 0 tematów
  Pomógł: 25 razy Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Krosno
		  
		   
		  
         | 
		
		  
			
				 Wysłany: Czw 12:38, 30 Lis 2017    Temat postu:  | 
				    | 
			 
			
				
  | 
			 
			
				
				    
				    Ile zajmuje kotłowania? m2? 10m2? x2,5kzł = 25kzł = 125m3 izolacji. Tak się powinno prosto rozumować optymalizację, a nie pudrować trupa.. -tzn ktoś chce budować dom na 200m2, ale do końca go nie stać na taki dom, ale w myśl zasady "serej sie nie dej sie" zastaw się, a postaw się..
 
postawi taki koszmarek termiczny, a później larum na pół Polski, że nie idzie tego ogrzać! plus jeszcze masa czeladzi projektowo wykonwczej .. wierzącej np w oddychanie ścian.. i mamy przepis na smog!
 
200m2 vs 120m2 .. to jest 200kzł różnicy.. i nie ma zmiłuj! bo ja chce.. dostrzegam taki bigos w myśleniu ludzi, że nic tylko chyba siąść i się hrastać (ciachać).. w beknij, puść gazy.. to będziesz cham i prostak, ale twój komin co czyni? tysiąc razy większe skażenie i spustoszenie! bo tak już jest i "tak musi być" ta jakaś dziwna obłuda ! ludzi.. jest przerażająca i tu jest problem, a nie w zasobności portfela.
				    
  Post został pochwalony 0 razy
  Ostatnio zmieniony przez ProjektK66 dnia Czw 12:39, 30 Lis 2017, w całości zmieniany 1 raz
				 | 
			 
		  | 
	 
	
		| Powrót do góry | 
		 | 
	 
	
		  | 
	 
	   | 
                
                 |  
  |  
  
	 
	    
	   | 
	
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
  | 
   
 
 
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo 
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
  
             
        
 
        
 |