Forum Konstruktor budowlany Strona Główna Konstruktor budowlany
Forum projektantów

Asystent konstruktora - Wrocław

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
grik
Początkujący Forumowicz

Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 14:47, 16 Sie 2011    Temat postu: Asystent konstruktora - Wrocław

Biuro konstrukcyjne CADIN zatrudni asystenta projektanta

Miejscowość: Wrocław
Forma zatrudnienia: umowa o dzieło

Wymagania:
- absolwenci lub studenci V roku wydziału budownictwa (preferowania specjalność: Konstrukcje Budowlane)
- bardzo dobra znajomość obsługi programu AutoCad,
- znajomość podstaw statyki
- znajomość programów SofiCad lub RCad oraz doświadczenie w wykonywaniu projektów obiektów jedno i wielorodzinnych będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:
- wykonywanie dokumentacji rysunkowej budynków jedno i wielorodzinnych, obiektów przemysłowych oraz inżynierskich
- wykonywanie obliczeń statycznych
- uzgodnienia z architektami z zakresu konstrukcji obiektów

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- możliwość zdobycia praktyki zawodowej do uprawnień budowlanych

Osoby zainteresowane oferta, proszę o wysłanie CV wraz z oczekiwaniami finansowymi na adres: [link widoczny dla zalogowanych] . Proszę o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Ostatnio zmieniony przez grik dnia Wto 14:48, 16 Sie 2011, w całości zmieniany 1 raz
Autor Wiadomość
grik

Posty: 10

PostWysłany: Śro 13:24, 17 Sie 2011    Temat postu:

Bardzo przepraszam, ale w podanym mailu wkradł się błąd - poprawny to [link widoczny dla zalogowanych]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)