Forum Konstruktor budowlany Strona Główna Konstruktor budowlany
Forum projektantów

ASYSTENTA PROJEKTANTA - ZATRUDNIĘ

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
NordWOOD
Początkujący Forumowicz

Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Wto 11:37, 08 Lis 2016    Temat postu: ASYSTENTA PROJEKTANTA - ZATRUDNIĘ

NAZWA PRACODAWCY: NordWOOD Sp. z o.o.
MIEJSCOWOŚĆ: Gdynia
FORMA ZATRUDNIENIA: umowa o pracę
WYNAGRODZENIE: ustalane indywidualnie w zależności od profilu kandydata
FORMA PRACY: praca w biurze

NordWOOD Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w technologii drewna klejonego. Działamy na rynku usług budowlanych od 16 lat.
Obecnie do swojego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Asystent projektanta
Region: pomorskie

Opis stanowiska
 projektowanie konstrukcji nośnych inżynierskich ze szczególnym uwzględnieniem konstrukcji drewnianych
 przygotowanie dokumentacji rysunkowej i powykonawczej
 przygotowanie obliczeń do ofertowania
 przygotowanie specyfikacji ofertowej
 współpraca z działem handlowym
 współpraca z biurami projektowymi

Wymagania stawiane kandydatom:
 wykształcenie wyższe budowalne - warunek konieczny
 minimum 1 rok pracy w biurze projektowym lub w usługach budowlanych - warunek konieczny
 biegła znajomość programu Autodesk-RSA - warunek konieczny
 dobra znajomość j. angielskiego
 znajomość zasad prowadzenia dokumentacji technicznej i budowlanej
 dodatkowym atutem będzie posiadane doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji drewnianych np. układy kratownicowe, budownictwo szkieletowe.

Oferujemy
 pracę w międzynarodowym środowisku
 możliwość pracy w młodym i dynamicznym zespole
 udział w tworzeniu ciekawych projektów inżynierskich z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań w technologii budowlanej
 wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: m.ciesielska@nordwood.pl
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez NordWOOD Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Ostatnio zmieniony przez NordWOOD dnia Wto 12:40, 08 Lis 2016, w całości zmieniany 3 razy
Autor Wiadomość
tokkotai
Gość

PostWysłany: Wto 11:49, 08 Lis 2016    Temat postu: Re: ASYSTENTA PROJEKTANTA - ZATRUDNIĘ

Prosze podac widelki placowe [...].
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)