Forum Konstruktor budowlany Strona Główna Konstruktor budowlany
Forum projektantów

Inżynier Budowy/Asystent Projektanta - Wrocław

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
AIZ
Początkujący Forumowicz

Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 13:22, 23 Sie 2007    Temat postu: Inżynier Budowy/Asystent Projektanta - Wrocław

Witam

Poszukuję oferty pracy na stanowisko Inżyniera Budowy lub Asystenta Projektanta.

Ukończyłem Politechnikę Wrocławska, Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego, specjalizacja Konstrukcje Budowlane.
Temat Pracy Dyplomowej: "Projekt hali magazynowej dla zakładu przemysłowego"
Projekt hali został wykonany w technologii konstrukcji stalowej.

W 2000 r. ukończyłem szkołe średnią uzyskując tytuł Technika Budowlanego.

Doświadczenie:

- 4 lata w wykonawstwie w firmie ogólnobudowlanej

Zakres obowiązków:

- analiza kosztowa (kosztorysowanie)
- przygotowanie placu budowy
- organizacja spotkań z Zamawiajcym/Wykonawcami/Podwykonawcami
- bezpośredni nadzór nad wykonawstwem w charakterze majstra budowy
- organizacja zamówień materiałów budowlanych oraz zlecanie prac i negocjacje z Podwykonawcami

- 1 rok doświadczenia w biurze Inżyniera Kontraktu jako Asystent Inżyniera Rezydenta na Kontraktach opartych na FIDIC i PZP

- wspieranie działań Inżyniera, organizacja spotkań z Zamawiającym i Wykonawcami, korespondencja, wspomaganie działań Zespołu Inspektorów Nadzoru

Oczekiwania:

Poszukuję Pracodawcy zapewniającego pracę w dynamicznym zespole , wykonujacym duże zlecenia zapewniające możliwość wykazania się.
Im wiecej pracy tym lepiej.

Kontakt:

[link widoczny dla zalogowanych]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)