Forum Konstruktor budowlany Strona Główna Konstruktor budowlany
Forum projektantów

Inżynier ds. badań i rozwoju

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
marek_LHRA
Początkujący Forumowicz

Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 16:40, 15 Lis 2012    Temat postu: Inżynier ds. badań i rozwoju

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży systemów bezpieczeństwa, w związku z dynamicznym rozwojem spółki, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier ds. rozwoju i badań

Miejsce pracy: województwo podkarpackie
Nr referencyjny: IRB/0912/MS

Zakres obowiązków:

§ Odpowiedzialność za praktyczne opracowanie najlepszego produktu handlowego w konsultacji z dyrektorem ds. jakości
§ Nadzór nad dokumentacją techniczną oraz produktem
§ Wspieranie działu produkcyjnego poprzez dostarczanie dokumentacji technicznej, wiedzy inżynieryjnej
§ Nadzór nad certyfikacją produktów przez niezależne jednostki
§ Kontrola reklamacji, ocena przyczyn i dostarczenie rozwiązań problemu
§ Funkcjonowanie, jako kluczowa osoba do kontaktu z dostawcami w kwestii rozwoju produktu
§ Współpraca z pracownikami organizacji oraz z podmiotami zewnętrznymi (dostawcy, jednostki certyfikujące, klienci)

Wymagania:

§ Doświadczenie zawodowe w dziale badań i rozwoju
§ Wykształcenie wyższe – inżynieryjne
§ Znajomość norm ISO 9001, standardów jakościowych, dyrektyw inżynieryjnych
§ Umiejętność przekazywania informacji w formie pisemnej i ustnej. Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
§ Znajomość oprogramowania: CAD, SOLIDWORKS 2009 i późniejsze, Corel Draw
§ Dobra znajomość języka angielskiego
§ Gotowość do regularnych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

§ Atrakcyjne wynagrodzenie
§ Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowej wiedzy
§ Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej spółce
§ Praca w profesjonalnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: [link widoczny dla zalogowanych]

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)