Forum Konstruktor budowlany Strona Główna Konstruktor budowlany
Forum projektantów

Kierownik ds. Utrzymania Ruchu - Goleniów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
UniKadr
Początkujący Forumowicz

Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią 14:43, 09 Wrz 2016    Temat postu: Kierownik ds. Utrzymania Ruchu - Goleniów

NAZWA PRACODAWCY: UniKadr Biuro Pośrednictwa Pracy
MIEJSCOWOŚĆ: Goleniów
FORMA ZATRUDNIENIA: umowa o pracę
WYNAGRODZENIE: 2500 – 3500 netto
FORMA PRACY: na miejscu
WYMAGANIA:

Zakres obowiązków:
Odpowiedzialność za utrzymanie ruchu w całym zakładzie
Utrzymywanie parku maszynowego w należytym i zgodnym z przepisami stanie
Zarządzanie zespołem pracowników
Optymalizacja procesów, analiza i wdrażanie ulepszeń do procesów i technologii produkcji
Koordynacja działań prewencyjnych i optymalizacja aktywności w zakresie TPM
Analiza przyczyn i skutków awarii wraz z wdrażaniem działań zapobiegawczych
Nadzór nad dokumentacją maszyn, urządzeń i budynków należących do firmy
Koordynowanie gospodarki częściami zamiennymi
Udział w nowych uruchomieniach, procesach technologicznych i inwestycyjnych
Raportowanie do Dyrektora Działu Utrzymania Ruchu

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne
Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość podstaw automatyki i elektryki w budowie maszyn
Doświadczenie we wdrażaniu systemów optymalizacji produkcji – TPM
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
Analityczne myślenie, sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Firma oferuje:
Stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
Dostęp do szerokiej oferty szkoleń rozwijających kompetencje
Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
Atrakcyjne wynagrodzenie + system benefitów
Bardzo dobre warunki socjalne

DANE KONTAKTOWE: Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. URU/09 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: [link widoczny dla zalogowanych] Gwarantujemy poufność.

Autor Wiadomość
GMBh
Administrator

Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 604
Przeczytał: 3 tematy

Pomógł: 27 razy
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 15:33, 09 Wrz 2016    Temat postu:

To jest forum konstruktorów BUDOWLANYCH! nie maszyn

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)