Forum Konstruktor budowlany Strona Główna Konstruktor budowlany
Forum projektantów

konstruktor CAD

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
contact
Początkujący Forumowicz

Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 13:44, 07 Kwi 2014    Temat postu: konstruktor CAD

GP People jest firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 2002 roku świadczymy usługi dla znanych w kraju i na świecie podmiotów gospodarczych. Posiadamy certyfikat MGPiPS nr 572 potwierdzony wpisem w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia nr 4972. GP People jest również członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ), największej w Polsce organizacji zrzeszającej agencje zatrudnienia. Jest jednocześnie członkiem Komisji Etyki w SAZ, co dodatkowo obliguje do zachowywania najwyższych standardów etycznych i prawnych.

Dla naszego Klienta zajmującego się zaawansowanymi konstrukcjami dla różnych gałęzi przemysłu poszukujemy aktualnie Kandydatów na stanowisko:

nr referencyjny: cad/04/14
miejsce pracy: Dolna Saksonia
region: Niemcy

wymagania niezbędne:
- dobra znajomość j. niemieckiego (weryfikowana przez telefon)
- dobra znajomość programu Excel
- doświadczenie w tworzeniu rozwiązań dla przemysłu za pomocą narzędzi: Autocad, Plant 3D i P&ID
- biegła znajomość programów konstrukcyjnych Auto CAD, CATIA V5

opis stanowiska:
- opracowywanie i weryfikacja konstrukcji i dokumentacji konstrukcyjnej/projektowej związanej z rurociągami
- nadzór nad dokumentacją techniczną
- rozwiązywanie problemów technologicznych
- tworzenie i modyfikacja listy materiałów projektowych
- wyjaśnianie niezgodności rysunkowych

oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie niemieckiej
- atrakcyjne wynagrodzenie
- duże szanse rozwoju
- świadczenia socjalne i urlop gwarantowane ustawowo
- pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [link widoczny dla zalogowanych] z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez GP People Sp. z o.o. Sp. K. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)