Forum Konstruktor budowlany Strona Główna Konstruktor budowlany
Forum projektantów

KONSTRUKTOR - PRACA POZNAŃ

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
Human-Ceneter
Początkujący Forumowicz

Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 11:51, 20 Mar 2009    Temat postu: KONSTRUKTOR - PRACA POZNAŃ

agencja rekrutacyjna (nr:4283/1a) Human Center dla jednego ze swoich Klientów z branży architektoniczno – budowlanej w Poznaniu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Wykształcenie:
Wykształcenia wyższe inżynierskie, techniczne: budownictwo
Zakres obowiązków:
Samodzielna realizacja projektów konstrukcyjnych
Docelowo stanowisko kierownika działu konstrukcyjnego
Delegacje służbowe do Klienta w zależności od potrzeb

Wymagania:
Uprawnienia projektowe do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej
Doświadczenie w prowadzeniu projektów konstrukcyjnych- minimum 3 lata po uprawnieniach - łącznie 6 lat praktyki zawodowej
Umiejętność obsługi AutoCad, ROBOT/programów obliczeniowych konstrukcji
Kreatywność, Asertywność, Otwartość, Odpowiedzialność
Umiejętność pracy w grupie
Umiejętność zarządzania zespołem
Chęć podnoszenia kwalifikacji oraz podejmowania nowych wyzwań
Prawo jazdy kat.B

Mile widziane:
Doświadczenie w projektowaniu obiektów o kubaturze od 1500 m3 i większych
Doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji stalowych i żelbetonowych

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie dodatkowo poparte systemem premiowym
Pracę pełną wyzwań umożliwiającą rozwój osobisty

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [link widoczny dla zalogowanych] z nazwą stanowiska “KONSTRUKTOR” w tytule.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)