Forum Konstruktor budowlany Strona Główna Konstruktor budowlany
Forum projektantów

Poszukujemy Konstruktorów - praca we Wrocławiu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
Obiettivo
Początkujący Forumowicz

Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 11:59, 09 Wrz 2008    Temat postu: Poszukujemy Konstruktorów - praca we Wrocławiu

Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o dla swojego Klienta, firmy z branży mechaniczno-hutniczej z siedzibą we Wrocławiu, poszukujemy osób na stanowisko:

Konstruktor - Inżynier Budownictwa

Zakres obowiązków:
- przygotowanie deokumentacji technicznej wstępnej i warsztatowej konstrukcji stalowych

Wymagania:
- wykształcenie wyższe budowlane
- mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku konstruktora lub odbyte praktyki
- znajomość oprogramowania AutoCad, Inventor
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- umiejętność pracy w zespole
- dobra organizacja pracy

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z zachodnim kapitałem
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
- szkolenia

Na dokładne CV czekamy pod adresem:

Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o.
ul. Piwna 17 b, 50-353 Wrocław
tel 071 3210515, fax 071 3210516
e-mail: [link widoczny dla zalogowanych]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)