Forum Konstruktor budowlany Strona Główna Konstruktor budowlany
Forum projektantów

Praca na stanowisku asystet projektanta konstrukcji Wrocław

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
Yaro
Doświadczony Forumowicz

Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 1078
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 52 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 11:04, 01 Wrz 2016    Temat postu: Praca na stanowisku asystet projektanta konstrukcji Wrocław

Stanowisko "ASYSTENT PROJEKTANTA"

Wymagania
· Biegła znajomość AutoCad 2D/3D
· Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe
· Doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji wykonawczej/warsztatowej (głównie konstrukcje stalowe)
· Doświadczenie w pracy z aplikacjami 3D wspomagającymi projektowanie i przygotowanie dokumentacji (Graitec Advance Steel/Concrete, Tekla Structures, BoCad lub inne.)
· Podstawowa znajomość Robot Structural Analysis
· Znajomość Eurokodów w zakresie wymagań konstrukcyjnych
· Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat.B

Opis stanowiska:
· siedziba firmy Wrocław (Tarnogaj)
· Praca w wielobranżowym zespole przy inwestycjach w sektorze energetycznym i przemysłowym.
· Koordynacja międzybranżowa rozwiązań technicznych w aplikacjach 3D
· Praca z wykorzystaniem przestrzennego skanowania laserowego –tzw. chmura punktów
· Czynny udział w procesie decyzyjnym przy opracowywaniu rozwiązań technicznych
· Wizje lokalne i nadzory autorskie na realizowanych obiektach w całej Polsce
· Umowa o pracę lub faktura VAT
· Stała miesięczna pensja + premie (do omówienia podczas spotkania w zależności od doświadczenia aplikującego).

CV proszę wysyłać na adres [link widoczny dla zalogowanych].

W treści CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)