Forum Konstruktor budowlany Strona Główna Konstruktor budowlany
Forum projektantów

Project Manager Katowice

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
Justyna Pałęga
Początkujący Forumowicz

Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 13:47, 18 Wrz 2012    Temat postu: Project Manager Katowice

PGB HR dla swojego klienta, firmy z branży budowlanej, poszukuje pracownika na stanowisko Project Manager

Opis stanowiska:
-Prowadzenie całościowego projektu inwestycyjnego zgodnie z warunkami umowy, harmonogramem projektu i wymaganiami Inwestora,
-Tworzenie i realizowanie ofert, budżetów, rozliczeń oraz harmonogramów realizacji inwestycji,
-Przygotowywanie raportów dotyczących stanu zaawansowania projektu i robót w celu zapewnienia zgodności planów ze specyfikacjami kontraktów,
-Nadzór nad realizacją poszczególnych etapów projektów,
-Nadzór nad procesem wyłaniania podwykonawców oraz rozliczanie zawartych z nimi kontraktów ,
-Budowanie i utrzymywanie relacji z innymi uczestnikami procesów inwestycyjnych ( inspektorami nadzoru, projektantami, podwykonawcami),
-Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją związaną z realizacją inwestycji ( techniczną, prawną, finansową),
-Koordynacja prac zespołu realizującego projekty budowlane i bieżące wsparcie dla kadry inżynierskiej w kwestiach związanych z realizacją projektów,
-Budowanie i utrzymywanie relacji z Inwestorem,
-Udział w spotkaniach koordynacyjnych z Inwestorem,
-Doprowadzenie do oddania ukończonego obiektu,
-Reprezentowanie firmy na zewnątrz i dbanie o jej dobry wizerunek.

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo), dodatkowo mile widziane zarządzanie i marketing
-Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w całościowym prowadzeniu dużych inwestycji budowlanych ( industrial, office),
-Min. 2 letnie doświadczenie w pracy jako Project Manager,
-Uprawnienia budowlane,
-Znajomość procesu inwestycyjnego, kwestii administracyjnych, finansowych i prawnych związanych z zarządzaniem projektami budowlanymi,
-Znajomość prawa budowlanego,
-Znajomość cen, wycen robocizny i materiałów,
-Doświadczenie, poparte sukcesami, w prowadzeniu negocjacji z klientami i podwykonawcami oraz w sporządzaniu wycen,
-Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu (kompetencje przywódcze i interpersonalne),
-Komunikatywność,
-Dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego,
-Posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
-Możliwość zdobycia doświadczenia i podejmowania nowych wyzwań zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-Udział w ciekawych projektach,
-Przyjazną atmosferę i warunki pracy,
-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji,
-Premie za realizację budowy,
-Niezbędne narzędzia pracy tj. telefon, laptop, etc.
-Możliwość kreacji i rozwoju.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail

Autor Wiadomość
Maciek Mamah
znany z ciętej riposty...

Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 442
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Skąd: Warszawa (nie mylić z Warszawką)

PostWysłany: Wto 23:41, 18 Wrz 2012    Temat postu:

No to ja pozwolę sobie trochę po bandzie polecieć:

Możliwość zdobycia doświadczenia i podejmowania nowych wyzwań zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Najciekawszym doświadczeniem jakie zdobędziecie będzie zapychanie od świtu do zmierzchu za żałosną kasę z nieustannym widmem wypierdzielenia!

Ciekawe projekty o tyle, że do końca, czyli na tydzień lub mniej przed terminem oddania nie wiesz o co chodzi i zawsze jesteś winien. Pewną część winy ponosisz nawet jak tylko odpowiadasz na tę ofertę. No i ta liczba mnoga dotycząca projektów jest profesjonalną techniką marketingową bo na razie pewnie jest tylko jeden i to jeszcze w fazie pozyskiwania.

Nie będziesz sam i zawsze będą ci mówić, że ktoś coś zrobił lepiej i jesteś pierwszy do odstrzału. Nawet w kiblu nie będziesz pewien czy ktoś nie podsłuchuje twoich myśli.

Stabilne o tyle na jaki czas te umowy będą zawierane czyli minimum tej stabilności określa czas wymówienia przy czasowych umowach.

Zawsze twoje kwalifikacje będą za niskie. I nie łudź się, że firma oceni twoją przydatność na podstawie zysku jaki przynosisz.

Oczywiście pod wieloma warunkami, których spełnienie występuje tylko dla kadry dyrektorsko-managerskiej.

Raczej się nie wyśpisz ani z żoną po bożemu czasu nie spędzisz.

-Możliwość kreacji i rozwoju

W czasie wolnym będziesz zmuszony uczestniczyć w firmowych imprezach gdzie będziesz miał szansę rozwijać się w zakresie lizusostwa i autopromocji.

Może się mylę. I to co napisałem nie ma żadnego odniesienia do powyższej oferty. Naprawdę chciałbym aby tak było. Te moje obiekcje mogą być wynikiem subiektywnych obserwacji i doświadczeń skażonych zapewne jakąś chorobą psychiczną? Wink No cóż już biorę proszki i lekarstwa w płynie Wink. Może pomoże i pozwoli mi to na zdobycie takiej wymarzonej posady! Tylko jak dla mnie powinni dawać jeszcze nowego ajfona!

Autor Wiadomość
tokkotai
Gość

PostWysłany: Śro 20:53, 19 Wrz 2012    Temat postu: Re: Project Manager Katowice

Justyna Pałęga napisał:

To znaczy ile za ile?

Zapłacicie 22k PLNów za miesiąc za uprawnienia projektowo-budowlane z 14- letnim doświadczeniem w biurze, na zakładzie prefabrykacji i na budowach z budżetami minimum 1.5-15mln Stg., ewentualnie 2-5.5 mln Juro?

Ostatnio zmieniony przez tokkotai dnia Śro 20:53, 19 Wrz 2012, w całości zmieniany 1 raz
Autor Wiadomość
miplan

Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 12

PostWysłany: Sob 8:14, 22 Wrz 2012    Temat postu:

Project Menager to tak minimum z 12-15 kzł netto na msc

Ostatnio zmieniony przez miplan dnia Sob 19:06, 22 Wrz 2012, w całości zmieniany 2 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)