Forum Konstruktor budowlany Strona Główna Konstruktor budowlany
Forum projektantów

Projektant konstrukcji budowlancych/Structural Analysis Mng

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
Fair Recruitment
Początkujący Forumowicz

Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 13:18, 17 Lip 2009    Temat postu: Projektant konstrukcji budowlancych/Structural Analysis Mng

Starszy projektant konstrukcji budowlanych / Structural Analysis Manager

Nr ref. SE/NOR/607
[/b]

Liczba wakatów: 1
Lokalizacja: Kraków (częste wyjazdy do Stavanger w Norwegii)
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Opis pracodawcy:

Naszym Klientem jest jedna z wiodących na polskim rynku firm inżynieryjnych z siedzibą w Krakowie. Firma będąca częścią norweskiego konsorcjum działającego w sektorze nafty i gazu zatrudnia obecnie ponad 1200 specjalistów. Plany rozwoju krakowskiego oddziału w przeciągu najbliższego roku są imponujące.
Nasz Klient świadczy kompleksowe usługi inżynieryjne dla przemysłu naftowego, petrochemicznego, budownictwa i energetyki na terenie całej Europy.
Pracownicy zatrudnieni w krakowskim oddziale firmy będą zaangażowani w realizację aktualnie prowadzonych międzynarodowych projektów.
Nasz Klient oferuje również profesjonalne szkolenia zgodnie ze strategią rozwoju firmy.

Zakres obowiązków:

Analiza strukturalna i obliczenia wytrzymałościowe konstrukcji stalowych lub / i betonowych
Projektowanie nowych konstrukcji, modernizacja i analiza istniejących w oparciu o obowiązujące normy
Przygotowanie dokumentacji technicznej i rysunków
Analizy i obliczenia do projektów wykonywane komputerowo
Wskazywanie nowych rozwiązań.
Koordynowanie prac z innymi pracowniami na podstawie znajomości praktyki projektowej, precedensów oraz wskazówek
Planowanie, ustalanie terminów i kosztów przy użyciu konwencjonalnych narzędzi
Udzielanie rad i wskazówek pozostałym inżynierom i kreślarzom uczestniczącym w pracy nad projektem

Wymagania:

Minimum 7 lat doświadczenia w projektowaniu konstrukcji budowlanych dla przemysłu rafineryjnego lub stoczniowego
Doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów inżynieryjnych w sektorze nafty i gazu
Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z obliczeniami wytrzymałościowymi konstrukcji
Umiejętność wykonywania w / w obliczeń przy pomocy specjalistycznego oprogramowania - preferowana znajomość STAAD 3
Znajomość komputerowego wspomagania projektowania i modelowania 3D
Uprawnienia projektowo – budowlane
Praktyczna znajomość obowiązującego prawa budowlanego
Dobra znajomość języka angielskiego
Gotowość do podróżowania
Umiejętność pracy w zespole
Wykształcenie wyższe inżynierskie

Pracodawca oferuje:

Dostęp do najnowszych technik oraz oprogramowania używanego w projektowaniu i zarządzaniu
Możliwość rozwoju osobistego wynikajacego z pracy w wielokulturowym środowisku
Bogaty program szkoleń w kraju oraz w Norwegii, wspomaganie indywidualnych form edukacji
Możliwość pracy za granicą (Stavanger)
Atrakcyjne wynagrodzenie (od 8000 - 15000 PLN), specjalne nagrody i premie za osiągnięte wyniki
Atrakcyjny pakiet socjalny
Wyśmienite warunki pracy za granicą (diety, dodatki za podróżowanie, elastyczny system rotacji, pokrycie kosztów podróży, mieszkania oraz ubezpieczenia)
Możliwość podróżowania z rodziną
Pomoc w ewentualnej relokacji
Przyjazne środowisko pracy

Forma kontaktu:
Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV w języku angielskim, pocztą elektroniczną na adres: magdalena.bienkowska@fair-recruitment.pl

Klauzula: Prosimy o dodanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)