Forum Konstruktor budowlany Strona Główna Konstruktor budowlany
Forum projektantów

Projektant Konstrukcji Budowlanych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
Business Solutions
Początkujący Forumowicz

Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bełchatów

PostWysłany: Pon 14:10, 13 Lis 2017    Temat postu: Projektant Konstrukcji Budowlanych

Agencja Pracy Tymczasowej Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów w firmie o międzynarodowym zasięgu, specjalizujących się w projektowaniu i produkcji rozwiązań budowlanych na stanowisko:

Nr ref.: PROJEKTANT/KONSTRUKCJI/BUDOWLANYCH/2017
Lokalizacja: Łódź
Rodzaj Pracy: praca stała

Zadania osoby zatrudnionej na stanowisku:

- tworzenie konstrukcji żelbetowych i sprężonych strunobetonowych – prefabrykatów na potrzeby rynków skandynawskich oraz środkowoeuropejskich,
- opracowywanie koncepcji projektowych,
- rozwijanie i wdrażanie wewnętrznych standardów firmy,
- współpraca z innymi działami w firmie,
- współpraca z biurami projektowymi w całej Grupie.

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- znajomość języka angielski na poziomie B2 lub wyższym,
- wykształcenie: wyższe budowlane
- wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole,
- znajomość programu AutoCAD oraz jednego z narzędzi (Robot, FEM-Design, R-FEM, Midas),
- dobre oceny na dyplomach,
- minimum 3 letnie doświadczenie w projektowaniu,
- doświadczenie w statystycznych obliczeniach struktur.
Mile widziane:
- uprawnienia projektowe,
- doświadczenie we współpracy z firmami zagranicznymi/międzynarodowym środowisku,
- doświadczenie w prefabrykacji.

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
- szeroki pakiet benefitów.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz podanym numerem referencyjnym lub stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: [link widoczny dla zalogowanych]

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości Business Solutions do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)