Forum Konstruktor budowlany Strona Główna Konstruktor budowlany
Forum projektantów

Starszy Projektant / Kierownik Zespołu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
Slawek W/B
Początkujący Forumowicz

Dołączył: 15 Kwi 2015
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 15:08, 16 Kwi 2015    Temat postu: Starszy Projektant / Kierownik Zespołu

Szanowni Państwo

Reprezentuję firmę doradczą Wilson/Berg Executive Search. Obecnie naszym Klientem jest wiodące w Polsce biuro projektowo-konstrukcyjne. Projekty naszego Klienta obejmują znane i renomowane obiekty użyteczności publicznej, takie jak stadiony, hale sportowe, galerie handlowe, kompleksy biurowe, itp. Realizacje wznoszone są w Polsce, krajach Europy oraz w prestiżowych lokalizacjach na innych kontynentach (min. w Brazylii). Łączy je wysoki poziom skomplikowania, innowacyjność i zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych.

W związku z dalszymi planami rozwoju firmy i koniecznością wzmocnienia zespołu profesjonalistów, poszukujemy doświadczonych i ambitnych Kandydatów na stanowisko:

Starszy Projektant Konstrukcji Budowlanych / Kierownik Zespołu
(Miejsce pracy: Wrocław)

Opis stanowiska:
Koordynacja i realizacja działań projektowych w zakresie konstrukcji obiektów kubaturowych, w tym:
•Organizacja i kontrola pracy podległego zespołu (asystenci, młodsi specjaliści)
•Reprezentacja biura i obecność na naradach związanych z trwającymi budowami
•Przygotowanie, nadzór oraz weryfikacja dokumentacji technicznej pod względem merytorycznym i formalnym ( w tym obliczenia konstrukcji i przeprowadzanie analiz statyczno-wytrzymałościowych)
•Podpisywanie projektów budowlanych i wykonawczych jako uprawniony projektant konstrukcji
•Aktywna współpraca z podwykonawcami, koordynacja prac projektowych.
•Współpraca z innymi projektantami oraz zarządem biura
•Prowadzenie nadzorów autorskich nad realizowanymi projektami

Wymagania:
•Wykształcenie –specjalizacja: Budownictwo Lądowe i Wodne
•Min. 5 lat doświadczenia w projektowaniu skomplikowanych i bardziej wymagających konstrukcji kubaturowych
•Uprawnienia projektowe do projektowania w specjalności konstrukcyjno –budowlanej
•Biegła znajomość oprogramowania inżynierskiego : AutoCAD, Robot, Scia, oraz innych programów wspomagających projektowania
•Umiejętność –lub potencjał do - kierowania zespołem i prowadzenia tematów
•Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów technicznych, szczególnie pod presją czasu
•Odpowiedzialność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista
•Odpowiedzialne działania w interesie firmy w której jest się zatrudnionym
•Przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa
•Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiającą swobodną komunikację w mowie i piśmie.
•Mobilność i możliwość odbywania podróży służbowych
•Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

•Zatrudnienie w biurze będącym na czele polskiego rynku usług projektowych
•Możliwość rozwoju i realizacji prestiżowych, złożonych i skomplikowanych projektów
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
•Możliwość rozwoju zawodowego poprzez wyjątkowe branżowe szkolenia
•Pracę w wykwalifikowanym zespole projektantów
•Dostęp do nowoczesnych rozwiązań
•Dodatkowe ubezpieczenia na życie

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu:
Sławomir Szczepański
Senior Researcher
Wilson/Berg Executive Search
Mob:+48 (0) 788 797 362
Mail: [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Slawek W/B dnia Czw 15:11, 16 Kwi 2015, w całości zmieniany 2 razy
Autor Wiadomość
senmil
Doświadczony Forumowicz

Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 2713
Przeczytał: 30 tematów

Pomógł: 26 razy
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Północ

PostWysłany: Pon 6:56, 20 Kwi 2015    Temat postu:

Sławek, proszę przeczytać regulamin działu:

Autor Wiadomość
thomas126

Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 1224
Przeczytał: 13 tematów

Pomógł: 23 razy
Skąd: woj. mazowieckie

PostWysłany: Pon 10:18, 20 Kwi 2015    Temat postu:

Wiedziałem, że senmil się odezwiesz Razz Czekałem tylko kiedy. heh

Autor Wiadomość
sel_

Dołączył: 15 Gru 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto 16:02, 15 Gru 2015    Temat postu:

przepraszam za pisanie tych glupot, jednak w tylko w ten sposob moge aktywowac możliwosc pisania nowych tematow.

____GMBh____
Zawsze można wypowiedzieć się z sensem w istniejących tematach. Po to jest np. Hyde Park. Za wypowiedzi niezgodne z regulaminem możesz wylecieć z forum.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)