Forum Konstruktor budowlany Strona Główna Konstruktor budowlany
Forum projektantów

Zatrudnimy PROJEKTANTA KONSTRUKCJI ŻELBETOWYCH - Międzyrzecz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
macelus
Doświadczony Forumowicz

Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 79
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Śro 9:44, 13 Wrz 2017    Temat postu: Zatrudnimy PROJEKTANTA KONSTRUKCJI ŻELBETOWYCH - Międzyrzecz

Zakres obowiązków:
• wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych elementów konstrukcji;
• modelowanie konstrukcji
• opracowywanie dokumentacji technicznej, budowlanej, wykonawczej oraz warsztatowej zgodnie z obowiązującymi normami oraz Prawem Budowlanym;
• opracowywanie na podstawie dokumentacji zestawień elementów przeznaczonych do zamówienia;
• optymalizacja istniejących rozwiązań technicznych, wprowadzenie nowych technologii, innowacji, usprawnień;
• kontrola zgodności dokumentacji produkcyjnej z odpowiednimi standardami, przepisami oraz normami technicznymi i normami bezpieczeństwa;
• opracowywanie dokumentacji technicznej powykonawczej.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo);
• umiejętność wykonywania obliczeń statycznych;
• umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych;
• znajomość norm projektowych PN i EN;
• znajomość programów do obliczeń statyczno – wytrzymałościowych;
• mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
• odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań;
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania konstrukcji w pełnym zakresie

Dodatkowe wymagania:
• dyspozycyjność;
• dobra organizacja pracy, sumienność, precyzja;
• umiejętność aktywnej pracy w zespole.

Oferujemy:
• dynamiczne środowisko pracy;
• stabilne zatrudnienie;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Kontakt do kierownika działu projektowego:
[link widoczny dla zalogowanych]
tel. kom. 507 298 063

Ostatnio zmieniony przez macelus dnia Śro 11:48, 13 Wrz 2017, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)