Forum Konstruktor budowlany Strona Główna Konstruktor budowlany
Forum projektantów

GŁÓWNY PROJEKTANT KONSTRUKCJI

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
HUMAN CENTER
Początkujący Forumowicz

Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 14:03, 04 Lis 2008    Temat postu: GŁÓWNY PROJEKTANT KONSTRUKCJI

Agencja rekrutacyjna (nr:4283/1a) Human Center dla jednego ze swoich Klientów z branży architektoniczno – budowlanej w Poznaniu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Wykształcenie:

Wykształcenia wyższe inżynierskie, techniczne: budownictwo
Zakres obowiązków:
Samodzielna realizacja projektów konstrukcyjnych
Docelowo stanowisko kierownika działu konstrukcyjnego
Delegacje służbowe do Klienta w zależności od potrzeb
Wymagania:
Uprawnienia projektowe do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej
Doświadczenie w prowadzeniu projektów konstrukcyjnych- minimum 3 lata po uprawnieniach - łącznie 6 lat praktyki zawodowej
Umiejętność obsługi AutoCad, ROBOT/programów obliczeniowych konstrukcji
Kreatywność, Asertywność, Otwartość, Odpowiedzialność
Umiejętność pracy w grupie
Umiejętność zarządzania zespołem
Chęć podnoszenia kwalifikacji oraz podejmowania nowych wyzwań
Prawo jazdy kat.B
Mile widziane:
Doświadczenie w projektowaniu obiektów o kubaturze od 1500 m3 i większych
Doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji stalowych i żelbetonowych
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie dodatkowo poparte systemem premiowym
Pracę pełną wyzwań umożliwiającą rozwój osobisty

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [link widoczny dla zalogowanych] z nazwą stanowiska w tytule.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)