Forum Konstruktor budowlany Strona Główna Konstruktor budowlany
Forum projektantów

Inżynier Budownictwa (instal. podziemne, konstrukcje bud.)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
Horyzont
Początkujący Forumowicz

Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 13:07, 21 Lis 2008    Temat postu: Inżynier Budownictwa (instal. podziemne, konstrukcje bud.)

Inżynier budownictwa
nr ref. 1726
Miejsce pracy: Oświęcim

Naszym Klientem jest wyspecjalizowane biuro inżynieryjne świadczące usługi dla przemysłu rafineryjnego, petrochemicznego i chemicznego w kraju i zagranicą.

Nasz Klient posiada oferty pracy dla absolwentów oraz specjalistów z doświadczeniem i uprawnieniami.

Główne zadania:
• projektowanie betonowych fundamentów i struktur,
• projektowanie struktur/konstrukcji stalowych,
• inspekcja placów budowy w celu monitorowania postępu i zapewnienia zgodności z wytycznymi w fazie projektu i standardów bezpieczeństwa oraz sanitarnych,
• analiza topograficznych oraz geologicznych danych,
• planowanie i projektowanie transportu, systemów hydraulicznych i struktur z użyciem oprogramowania projektowego i narzędzi kreślarskich.

Oczekiwania:
• wiedza z zakresu konstrukcji bądź instalacji podziemnych,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunkowe),
• mile widziane doświadczenie w projektowaniu konstrukcji bądź instalacji podziemnych dla przemysłu,
• umiejętność posługiwania się ROBOT MILENNIUM I AUTOCAD, CEASAR, TRIFLEX będzie dodatkowym atutem,
• mile widziane uprawnienia projektowe.

Klient oferuje:
• szkolenia,
• pracę w międzynarodowym środowisku,
• atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z podaniem numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska w temacie maila na adres [link widoczny dla zalogowanych]

Autor Wiadomość
senmil
Doświadczony Forumowicz

Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 2713
Przeczytał: 30 tematów

Pomógł: 26 razy
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Północ

PostWysłany: Pią 15:46, 21 Lis 2008    Temat postu:

A czy można poznać widełki płacowe?

/to mniej więcej jakbym zrobił rysunek konstrukcyjny belki żelbetowej, ale nie podał gatunku stali ani betonu Wink/

Autor Wiadomość
kozi

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 284
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy

PostWysłany: Pią 21:04, 21 Lis 2008    Temat postu:

zgadzam się z przedmówcą...Very Happy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Konstruktor budowlany Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)